FB
ÚvodAktuálně > MaRS a ReMUS získaly...

MaRS a ReMUS získaly ochrannou známku

Úřad průmyslového vlastnictví udělil Nadačnímu fondu IMPULS Osvědčení o udělení ochranné známky Maratonu s roztroušenou sklerózou MaRS a Registru pacientů s roztroušenou sklerózou ReMuS.

Pro NFI je to premiéra, nikdy ještě ochrannou známku zaregistrovánu neměl. Jejím udělením se zvyšuje prestiž obou projektů, které jsou nyní rovněž chráněny i z pohledu nezaměnitelnosti svých názvů. Ochranné známky s čísly 357353 (ReMuS) a 357354 (MaRS) jsou platné na příštích deset let.

„Byl to rok napjatého očekávání, zda to vyjde. Máme tedy velkou radost, že se podařilo získat ochrannou známku pro Českou republiku pro obě vlajkové lodě našeho nadačního fondu,“ říká předsedkyně správní rady NFI Kateřina Bémová a dodává: „Tímto také dáváme veřejnosti na vědomí, že to s oběma projekty myslíme vážně a budeme se jim nadále plně věnovat.“

Informace k ochranné známce MaRS najdete ZDE.

Informace k ochranné známce ReMuS najdete ZDE.

MaRS 2017 Remus

Dárcovská SMS

Pokud chcete pomoci pacientům s roztroušenou sklerózou, pošlete na tel. číslo 87777 sms ve tvaru:

DMSmezeraIMPULS

Pokud chcete pomáhat pacientům roztroušenou sklerózou po celý rok, pošlete sms ve tvaru:

DMSmezeraROK
mezeraIMPULS

Po dobu 12 měsíců se z čísla Vašeho mobilního telefonu strhává jednou měsíčně finanční částka 30,- Kč. Cena jedné DMS je 30,- Kč. Službu DMS zajišťuje Fórum dárců.

Darujte platební kartou

Pokud preferujete jiné způsoby platby, například převodem na účet, nebo paysec, prosím iniciujte platbu z našeho profilu na Darujspravne.cz, který nám pomáhá s realizací online a mobilních plateb.

Darujtespravne.cz

Podpořte nás

Pokud byste nám chtěli vyjádřit svou podporu, pošlete nám příspěvek na následující účty u Komerční banky:

běžný účet:
19-2833670227/0100

IBAN:
CZ5 401 000 000
192 833 670 227

 

Kudyznudy.cz

 

Medical Tribune

Vše o roztroušené skleróze

Kdo jsme a co děláme?

Impuls vznikl za účelem podpory projektů zabývajících se zajištěním komplexní a kvalitní léčby, výzkumem a osvětovou činností demyelinizačních onemocnění, především roztroušené sklerózy mozkomíšní

CANF