FB
ÚvodAktuálně > MaRS 2017: tři velké novinky

MaRS 2017: tři velké novinky

Šideri Váňová, nový web a ochranná známka. To jsou tři velké novinky letošního 6. ročníku Maratonu s roztroušenou sklerózou. Maraton MaRS se uskuteční 3. - 4. března 2017 na sportovištích po celé České republice, ale i v zahraničí.

Po úspěšném loňském pátém maratonu MaRS, kterého se zúčastnilo na dva tisíce lidí ve dvaceti městech ČR a na třech místech mimo naši republiku, jsme nezaháleli a připravili pro letošní ročník několik novinek.

První z nich je úspěšná česká golfistka Šideri Váňová, která bude tváří letošního ročníku maratonského cvičení. Karlovarská rodačka a držitelka řady golfových titulů už vloni pokřtila knížku nadačního fondu Hledá se 16 tisíc – příběhy 16 pacientů s roztroušenou sklerózou na pozadí celostátní osvětové roadshow o této nemoci.

„Bude to pro mě čest, takovou nabídku nemohu odmítnout,“ uvedla Šideri Váňová Nadačnímu fondu IMPULS v reakci na výzvu stát se tváří letošního ročníku maratonského cvičení.

Druhou novinkou letošního ročníku MaRSu je nový web. Na stránkách www.maratonmars.cz najdete souhrm všech důležitých informací, prolinky na záznamy, informace a fotografie z předešlých ročníků a všechny důležité kontakty. Aktuální informace můžete sledovat prostřednictvím našeho Facebooku. Všechny novinky se zobrazují rovněž na úvodní stránce maratonského webu.

Třetí posunem letošního ročníku je ochranná známka, kterou Maratonu s roztroušenou sklerózou před pár dny udělil Úřad průmyslového vlastnictví. Získáním ochranné známky se zvyšuje prestiž projektu, který je nyní chráněn i z pohledu nezaměnitelnosti svého názvu.

„Byl to rok napjatého očekávání, zda to vyjde. Tímto také dáváme veřejnosti na vědomí, že to s projektem Maratonu MaRS myslíme vážně a budeme se mu nadále plně věnovat,“ říká předsedkyně správní rady NF IMPULS Kateřina Bémová.

MaRS 2017 Remus

Dárcovská SMS

Pokud chcete pomoci pacientům s roztroušenou sklerózou, pošlete na tel. číslo 87777 sms ve tvaru:

DMSmezeraIMPULS

Pokud chcete pomáhat pacientům roztroušenou sklerózou po celý rok, pošlete sms ve tvaru:

DMSmezeraROK
mezeraIMPULS

Po dobu 12 měsíců se z čísla Vašeho mobilního telefonu strhává jednou měsíčně finanční částka 30,- Kč. Cena jedné DMS je 30,- Kč. Službu DMS zajišťuje Fórum dárců.

Darujte platební kartou

Pokud preferujete jiné způsoby platby, například převodem na účet, nebo paysec, prosím iniciujte platbu z našeho profilu na Darujspravne.cz, který nám pomáhá s realizací online a mobilních plateb.

Darujtespravne.cz

Podpořte nás

Pokud byste nám chtěli vyjádřit svou podporu, pošlete nám příspěvek na následující účty u Komerční banky:

běžný účet:
19-2833670227/0100

IBAN:
CZ5 401 000 000
192 833 670 227

 

Kudyznudy.cz

 

Medical Tribune

Vše o roztroušené skleróze

Kdo jsme a co děláme?

Impuls vznikl za účelem podpory projektů zabývajících se zajištěním komplexní a kvalitní léčby, výzkumem a osvětovou činností demyelinizačních onemocnění, především roztroušené sklerózy mozkomíšní

CANF