FB
ÚvodAktuálně > Zaměstnanci Next Reality...

Zaměstnanci Next Reality darovali IMPULSu 40 tisíc Kč

Zaměstnanci realitní kanceláře Next Reality vybrali 13. ledna 2017 na Výroční konferenci v Seči u Chrudimi 40 tisíc korun, které darovali Nadačnímu fondu IMPULS.

Šek s částkou, která půjde na podporu pacientů s roztroušenou sklerózou, převzala ve středu 25. ledna v pobočce RK na Praze 2 zástupkyně NFI Marcela Nováková z rukou výkonné ředitelky Next Reality Veroniky Hanzlové.

"Na každoroční Novoroční konferenci, která mívá nabitý program hosty, novinkami i oceněními, vždy formou tomboly vybíráme na určitou charitu. Letos byl vybrán NF IMPULS," vysvětlila Veronika Hanzlová.

"Peníze očekáváme na účtu v nejbližších dnech. Podpory pro pacienty s roztroušenou sklerózou si velice vážíme a děkujeme také Sdružení mladých sklerotiků, díky kterému letos v Next Reality padla volba právě na náš nadační fond," řekla předsedkyně správní rady NFI Kateřina Bémová.

Fotogalerie

MaRS 2017 Remus

Dárcovská SMS

Pokud chcete pomoci pacientům s roztroušenou sklerózou, pošlete na tel. číslo 87777 sms ve tvaru:

DMSmezeraIMPULS

Pokud chcete pomáhat pacientům roztroušenou sklerózou po celý rok, pošlete sms ve tvaru:

DMSmezeraROK
mezeraIMPULS

Po dobu 12 měsíců se z čísla Vašeho mobilního telefonu strhává jednou měsíčně finanční částka 30,- Kč. Cena jedné DMS je 30,- Kč. Službu DMS zajišťuje Fórum dárců.

Darujte platební kartou

Pokud preferujete jiné způsoby platby, například převodem na účet, nebo paysec, prosím iniciujte platbu z našeho profilu na Darujspravne.cz, který nám pomáhá s realizací online a mobilních plateb.

Darujtespravne.cz

Podpořte nás

Pokud byste nám chtěli vyjádřit svou podporu, pošlete nám příspěvek na následující účty u Komerční banky:

běžný účet:
19-2833670227/0100

IBAN:
CZ5 401 000 000
192 833 670 227

 

Kudyznudy.cz

 

Medical Tribune

Vše o roztroušené skleróze

Kdo jsme a co děláme?

Impuls vznikl za účelem podpory projektů zabývajících se zajištěním komplexní a kvalitní léčby, výzkumem a osvětovou činností demyelinizačních onemocnění, především roztroušené sklerózy mozkomíšní

CANF