FB
ÚvodAktuálně > Na letošním Koncertu pro...

Na letošním Koncertu pro IMPULS rozezní své housle Václav Hudeček

Legenda českých houslí Václav Hudeček bude hlavní hvězdou již 12. ročníku Koncertu pro IMPULS. Tradiční benefiční večer na podporu pacientů s roztroušenou sklerózou se uskuteční 20. dubna od 19 hodin v Kostele sv. Šimona a Judy v Praze.

Ve speciálně sestaveném programu vystoupí Václav Hudeček jako host violistky Kristiny Fialové. Společně zahrají s violoncellistou Petrem Nouzovským a souborem Barocco sempre giovane. Večerem, na jehož programu jsou skladby barokní i romantické, bude provázet Jan Čenský.

Součástí benefičního večera bude také bohatý doplňkový program. Návštěvníci si budou moci zakoupit nejnovější CD účinkujících a v prostorách kláštera bude probíhat prodejní výstava série velkoformátových fotografií studentů SPŠ sdělovací techniky věnovaná speciálně pro tuto příležitost. „Studenti nám zároveň chystají i jedno překvapení,“ prozrazuje předsedkyně správní rady NF IMPULS Kateřina Bémová.

Dalším doprovodným programem bude charitativní stánek, ve kterém bude k dispozici občerstvení vyrobené přáteli NFI

a za pomoci pro bono aktivit partnerů, jehož příjem bude součástí výtěžku. Celý výtěžek koncertu věnuje Nadační fond IMPULS na úhradu práce psychoterapeuta v MS centru na Karlově náměstí v Praze 2.

Benefiční koncerty„pro IMPULS“ jsou od roku 2005 zásadním projektem nadačního fondu a zdrojem prostředků na podporu psychoterapie pacientů s roztroušenou sklerózou. Akce působí osvětově na pacienty i veřejnost, informuje o práci NFI a nezbytnosti propojení léčby RS s péčí o tělo i duši.

Umístění akce do prostor Kostela sv. Šimona a Judy není náhodné. „Kostel poskytuje svoje služby dlouhodobě a v duchu tradice již přes 5 století, stejně jako Nadační fond IMPULS, který svoje služby poskytuje na stejných principech,“ vysvětluje Kateřina Bémová.

Vstupenky na Koncert pro IMPULS v ceně 290 Kč můžete již nyní zakoupit v síti Ticketpro.

MaRS 2017 Remus

Dárcovská SMS

Pokud chcete pomoci pacientům s roztroušenou sklerózou, pošlete na tel. číslo 87777 sms ve tvaru:

DMSmezeraIMPULS

Pokud chcete pomáhat pacientům roztroušenou sklerózou po celý rok, pošlete sms ve tvaru:

DMSmezeraROK
mezeraIMPULS

Po dobu 12 měsíců se z čísla Vašeho mobilního telefonu strhává jednou měsíčně finanční částka 30,- Kč. Cena jedné DMS je 30,- Kč. Službu DMS zajišťuje Fórum dárců.

Darujte platební kartou

Pokud preferujete jiné způsoby platby, například převodem na účet, nebo paysec, prosím iniciujte platbu z našeho profilu na Darujspravne.cz, který nám pomáhá s realizací online a mobilních plateb.

Darujtespravne.cz

Podpořte nás

Pokud byste nám chtěli vyjádřit svou podporu, pošlete nám příspěvek na následující účty u Komerční banky:

běžný účet:
19-2833670227/0100

IBAN:
CZ5 401 000 000
192 833 670 227

 

Kudyznudy.cz

 

Medical Tribune

Vše o roztroušené skleróze

Kdo jsme a co děláme?

Impuls vznikl za účelem podpory projektů zabývajících se zajištěním komplexní a kvalitní léčby, výzkumem a osvětovou činností demyelinizačních onemocnění, především roztroušené sklerózy mozkomíšní

CANF