MS Centrum při neurologické klinice 3. LF UK a FNKV Praha 10

Kontakt

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, 3. LF UK
Šrobárova 50
10034 Praha 10
Telefon: +420 267 162 492
Fax: +420 267 162 377
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Základní informace

Vedení MS Centra: Doc. MUDr. Ivana Štětkářová, CSc.

Centrum pro diagnostiku a terapii roztroušené sklerózy mozkomíšní na neurologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady vychází z letitých zkušeností v této problematice. Právě na této klinice dlouhodobě působil Prof. MUDr. Pavel Jedlička, DrSc., který se jako jeden z prvních neurologů věnoval diagnostice a léčení roztroušené sklerózy.


Praktické informace

Ambulantní vyšetření po předchozím doporučení je možné objednat denně na tel. +420 267 162 492, písemně na adresu MS Cetrum, neurologická klinika FNKV, Šrobárova 50, 100 31 Praha 10.

K plánovanému vyšetření je vhodné donést předchozí nálezy, zejména snímky z magnetické rezonance.


Personální obsazení MS Centra

Vedoucí:
Doc. MUDr. Ivana Štětkářová, CSc. (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Lékaři:
MUDr. Pavla Machalová
MUDr. Eva Medová
MUDr. Zuzana Szabová
MUDr. Denisa Zimová


Další informace

V Centru pro diagnostiku a léčbu roztroušené sklerózy je v současné době registrováno více než 1 000 pacientů, kterým je poskytována speciální péče včetně nejmodernější biologické léčby. O nemocné se stará tým erudovaných lékařů spolu se zdravotními sestrami, specializovanými na tuto problematiku.

Centrum spolupracuje s dalšími specialisty z jiných oborů (urologie, gynekologie, rehabilitace, apod.), kteří se scházejí na pravidelných odborných poradách, aby byla nemocným poskytnuta komplexní diagnostika, terapie, rehabilitace i sociální podpora.

Centrum se nachází v Pavilonu F, 1. patro.


Poslední aktualizace 03/2016